Vai nav apnicīgi vērot savu paziņu bildes sociālajos tīklos ar skaistiem skatiem pie dabas? Tomēr mēs saprotam, ka ne vienmēr ir iespēja apskatīt skaistākās vietas un papildus izplānot ekskursijas detaļas. Tādēļ palīgā nāk TripleT komanda, kas izplānos pasakainu ekskursiju pa iepriekš vēl neredzētām vietām Latvijā. Pie tam – izplānota tiks katra sīkākā detaļa, lai Tev būtu iespēja baudīt lielisku atpūtu. Ieintriģējām? Aplūko mājas lapu www.celotlatvija.lv un reģistrējies, lai kartē atzīmētu savu vēlamo ceļamērķi. Papildus norādi informāciju par ceļojuma ilgumu, saviem ēšanas paradumiem (to skaitā alerģijām), atvēlēto budžetu un citām vēlmēm, lai TripleT izplānotu Tev vislabāko atpūtu.

Papildus, lai palīdzētu skolotājiem ar plānošanu un skolēniem ar lieliska laika pavadīšanu – TripleT komanda organizē ekskursijas arī skolēniem. Šis ir lielisks laiks, lai izvērtētu savu darbību, ieceres, kā arī plānotu nākotnes virzību. Tāpēc jau šobrīd komanda TripleT aktīvi strādā pie pavasara ekskursiju piedāvājuma plāna izveides. Galvenā mērķaudiorija ir skolēni, piedāvājot saliedētu un izglītojošu atpūtu klases kolektīvam. Šobrīd piedāvājumā ir vairāk nekā sešas dažādas ekskursiju opcijas, iekļaujot dabas objektu apskati, muzejus, aktīvāku nodarbi un ēdināšanu.

Komandu TripleT veido apņēmīgi jaunieši, kas seko līdzi aktualitātēm, un pie tam – dara to mūsdienīgā un ērti pieejamā veidā, lai klients ar pāris klikšķu starpniecību varētu nodoties patīkamai atpūtai pēc saviem ieskatiem un gaumes. Komanda visnotaļ ir ambīcijām bagāta, tādēļ nākotnes plāni turpina uzņemt apgriezienus! Papildus tiek izstrādāts koncepts bērnu un jauniešu nometnēm, ar ko drīzumā komanda iepazīstinās sīkāk.

Seko līdzi TripleT jaunākajiem piedāvājumiem un aktualitātēm: https://www.facebook.com/trip2tripleT/