Vai jau zini, kāda būs Tava nākotnes profesija? Vai arī esi apjucis lielajā izvēļu klāstā? Izpēti mūsu sociālos medijus un mājaslapu, lai orientētos profesiju izvēlē. Lai vai kā, domājot par profesiju, vari to parādīt arī mums!

Piedaloties konkursā “Mana profesija” izpēti vēl sev neatklātas profesijas vai uzzini vairāk par sev interesējošu profesiju. Projekts risināsies visu mācību gadu! 

Projektā tiks īstenots fotokonkurss ar kura palīdzību mēs jauniešiem piedāvājam izpētīt dažādas profesijas, iedvesmoties no tām un radīt savus unikālos darbus. Iesūtot savu darbu mājaslapā www.manaprofesija.lv, skolēni piedalās fotokonkursā, kura noslēgumā labāko darbu autori tiks apbalvoti un darbus iekļaus ceļojošajā izstādē – kas tā tāda? – noskaidro mājaslapā!

Paralēli tiks īstenota arī informatīvi izglītojoša kampaņa, kurā vēstīs par Latvijas uzņēmumiem, to aktuālajām profesijām un vakancēm.

Projektā aicināts piedalīties ikviens! Izvēlies sev interesējošo profesiju un turpini studijas Latvijā. 

Lai uzzinātu vairāk, dodies uz https://www.manaprofesija.lv/#info. vai pieseko mums sociālajos medijos Instagram (mana.profesija) un Facebook (“Mana Profesija”).

Esi radošs un plāno savu nākotni kopā ar mums!

~ Mana profesija komanda