2024. gada 7. martā Jauno speciālistu nodarbinātības programma (www.nodarbinatiba.lv) piedalījās “Prakses tirgus” pasākumā, kuru organizēja Biznesa augstskola Turība Karjeras centrs sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi. 

Prakses tirgus mērķis ir nodrošināt studentiem iespēju iegūt prakses vietu un iepazīties ar aktualitātēm darba tirgū. Augstskolas rektore Zane Drinķe akcentēja: ”tas ir lielisks veids, lai saņemtu iedvesmu savam nākotnes ceļam, tīklojoties un veidojot savu karjeras tīklu”.

Kopā bija sapulcējušies 14 uzņēmumi: “Telus”, “airBaltic”, “SEB”, Rīgas pašvaldības policija, Valsts policijas koledža, “ASAP Promo”, “IDT Media”,  “MSC”, “Evolution Latvia”, “Attach”, “Civitta”, “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem”, “Visas iespējas”, “Prakse.lv”, kā arī mēs- Nodarbinātības progamma.

Turības Karjeras centra vadītāja un viena no Prakses tirgus veidotājām Anželika Marija Zuba uzsver: “Ir redzams, ka studenti tīklojas ar uzņēmumiem, uzdod jautājumus par profesiju specifiku, par to, kā iesākt savu profesionālo ceļu. Problēma ir tajā, ka uzņēmumi nevar atrast sev praktikantus, bet studenti – uzņēmumus, kuros pilnveidot sevi. Prakses tirgus ir piemērs, kā savienot uzņēmumus, kuri meklē praktikantus ar apzinīgiem jauniešiem, kuri meklē prakses vietas”.

Jauniešiem tika skaidrots par karjeras, darba un prakses iespējām, kā arī tika veidotas abpusēji izdevīgas sadarbības ar potenciālajiem darbiniekiem un iepazīti dažādu nozaru uzņēmumi.

Esam pateicīgi par iespēju būt daļai no tik vērtīga pasākuma!

Ja arī tevi interesē prakses iespējas vai esi uzņēmums, kas vēlas piedāvāt jauniešiem prakses iespējas, ieskaities www.nodarbinatiba.lv