Zinām, ka šobrīd ceļošana ir ierobežota, un plānošanas laikā nereti pat nākas mainīt kādas detaļas. Tomēr, mūsuprāt, skaistākās vietas, gardākie kulinārie šedevri, interesantākie nostāsti un sirsnīgākie namu saimnieki nav jāmeklē tālos ceļojumos. Tādēļ piedāvājam lielisku risinājumu bez liekām raizēm un papildus plānošanas – baudīt aktīvas un vienlīdz izglītojošas ekskursijas pa Latviju, ko organizē mūsus studentu komanda TripleT. Ceļot vari arī draugu lokā un ar ģimeni, izvēloties maršrutu no sešiem dažādiem piedāvājumiem, kas drīzumā tiks papildināti.

Komanda TripleT izstrādā atpūtas organizatoru mājaslapā www.celotlatvija.lv ar mērķi piedāvāt dažādu maršrutu ekskursiju plānošanu. Tiek izstrādāta arī orientēšanās spēle – kā papildus aktivitāte ceļošanas laikā. Izstrādātā atpūtas organizēšanas sistēma ir ļoti noderīgs rīks, kurš palīdz organizēt maršrutus un aktivitātes, kas šobrīd ir pieprasīts un aktīvi izmantots brīvā laika pavadīšanas veids.

Orientēšanās spēle sniedz iespēju aplūkot dažādas neredzētas, pat slepenas vietas, pildīt tematiskos uzdevumus kontrolpunktos, kā arī piedāvā iespēju sacenties par labāko rezultātu draugu lokā. Aktivitātes moto: aktīva, aizraujoša un jautra laika pavadīšana svaigā gaisā! Izbaudi vasaras nogali ar pilnu krūti, kā arī sāc jau plānot aktivitātes Latvijas zelta rudenī! Nelauzī galvu ar labāko apskates objektu izvēli, bet uztici to TripleT. Sazinies ar organizatoriem par sev piemērotākās atpūtas plānošanu: , un sniedz pelnīto atpūtu kā ķermenim, tā dvēselei!

Seko līdzi komandas plāniem un paveiktajam: https://www.facebook.com/trip2tripleT