Nodibinājums “Zinātnes un Inovāciju parks” jau otro reizi īsteno Eiropas Solidaritātes korpusa projektu ar nosaukumu “Mācies. Domā. Attīsti.“. Norises laiks no 25. maija līdz 22. novembrim. Projekts dod iespēju jauniešiem no dažādiem Latvijas reģioniem mācīties un praktizēties projektu vadībā, lai pēc tam izstrādātu un turpinātu projektus kā patstāvīgi darbinieki savās pilsētās.
Četri jaunieši – no Valmieras, Jelgavas un divi no Ogres – dzīvoja divus mēnešus Liepājā no 25. maija līdz 22. jūlijam, un ne tikai apguva projektu vadības specifiku, bet arī iepazina pilsētu, tās apkārtni un bija pat aizbraukuši uz Lietuvu – Palangu. Jaunieši kopā ar jaunajiem kolēģiem no Zinātnes un Inovāciju parka devās ekskursijās uz dažādām vietām, piemēram, Ziemeļu fortiem, Redānu, Ebreju upuru piemiņas vietu un daudzām citām, lai gūtu ieskatu skaistajos Liepājas apskates objektos, iepazītu vietas, kuras zina parādīt tikai paši liepājnieki, un, protams, izbaudītu jūras gaisu.
Esot Liepājā, jauniešiem tika pavērtas iespējas strādāt pie Nodarbinātība.lv projekta, veidot sadarbības partnerus, zvanīt uzņēmumiem, kā arī tikties ar tiem klātienē. Jaunieši sāka strādāt arī pie jauna projekta “Prāta rokenrols” – erudīciju spēļu turnīra, kuru īstenos savos reģionos.
Jaunieši joprojām uztur regulāru kontaktu ar kolēģiem un brauc ciemos, cik vien bieži var, un vienmēr ar prieku atgriežas Liepājā.

Zinātnes un Inovāciju parks