Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” organizēja projektu “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss ”Mana zeme skaistā”. Konkursa mērķauditorija ir skolēni no 1. līdz 12.klasei, kuri tika aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot mobilos telefonus un fotoaparātus. Kopumā piedalījušās 259 skolas no visiem Latvijas reģioniem, iesniegti 7043 darbi, no kuriem 2033 tiks pārvērsti fotogleznās, priecējot projekta dalībniekus, mācību iestāžu audzēkņus un mācībspēkus.

Projekta turpinājums ir 52 lappuses biezs kalendārs – žurnāls 10 tūkstoš eksemplāros, kura vizuālajā noformējumā ir izmantoti 13 fotokonkursa darbi. Kalendārs bez maksas tiek dāvināts daudzām sabiedriskām organizācijām visā Latvijā – diabēta, senioru, multiplās sklerozes pacientu un invalīdu un citām biedrībām, kuru biedriem veselības saglabāšanas jautājums ir svarīgs. Kalendārs izdevējs un dāvinājuma iniciators ir SIA “Latvijas aptieka”, kas jau trešo gadu dāvina šāda veida kalendāru ne tikai iepriekš minētajai auditorijai, bet arī aptieku tīkla pastāvīgajiem apmeklētājiem.Gan konkursa organizatori, gan kalendāra izdevēji ir pārliecināti, ka kalendārā iekļautās fotogrāfijas ļauj paraudzīties uz pasauli bērna acīm, sniedz pozitīvas emocijas un cerību.

“Iesniegtās fotogrāfijas ļauj saskatīt Latvijas skaistumu, kultūru un tradīcijas tā, kā to redz jaunieši. Rezultāts ir fantastisks!”

Linda no projekta “Mana zeme skaistā” darba grupas

Kopā tika izmantotas 13 skolēnu fotogrāfijas šī kalendāra vizuālajā noformējumā.

Kā zināms, katra sadarbība ir solis pretī attīstībai. Nodibinājuma “Zinātnes un inovāciju parks” komanda vēlas teikt lielu paldies par sadarbības iespēju un varam pačukstēt, ka konkursa 2. kārtas uzvarētājiem “Latvijas aptieka” ir sagādājusi pārsteigumu. Kādu? Pagaidām, lai paliek noslēpums.

Farmācijas mazumtirdzniecības uzņēmums “Latvijas aptieka” – aptiekas, kuras vienmēr ir godprātīgā dialogā ar saviem klientiem, izglītojošas un izpalīdzīgas. Viena no uzņēmuma prioritātēm ir darbs ar segmentētam dažādu klientu grupām, īpašu atbalsta programmu izveide, kas šīm grupām sniedz priekšrocības, kuru klāsts veidojies, rūpīgi izzinot dalībnieku vajadzības.

Šo programmu izveidē lieliski sadarbības partneri ir pašvaldības un nevalstisko organizāciju sektors.