Nodibinājums „Zinātnes un inovāciju parks” īsteno jau ceturto kārtu projekta „Latvijas skolu jaunatnes” fotokonkursam „Mana zeme skaistā”, sniedzot iespēju Latvijas skolēniem piedalīties konkursā ar paša uzņemtajiem foto, savstarpēji cīnoties par balsotāju simpātijām. Papildus savu radošo prasmju attīstīšanai, šī ir lieliska iespēja apzināt savas valsts un kultūras vērtības, lepojoties ar tām un daloties ar citiem. Informējam, ka par konkursa ceturtās kārtas iesūtītajiem foto ikvienam ir iespēja balsot projekta mājas lapā līdz šī gada 1. decembrim, ieskaitot!

Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnes piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes. Arvien vairāk koncentrējot darbību elektroniskajā vidē, ir svarīgi arī jauniešiem integrēties un apgūt dažādas viedierīces, informācijas kanālus un programmatūras. Tādēļ projekts piedāvā šo iespēju mācīties, piedalīties un atbalstīt vienam otru šajā mainīgajā laikā. Kamēr sabiedrībā valda neziņa un satraukumi, šis ir labs veids, kā atgādināt par klātesošo un varbūt pat ikdienā nepamanīto.

Aicinām novērtēt skolēnu paveikto, balsojot par savu simpātiju foto, kā arī aicinām pedagogus un izglītības jomas darbiniekus mudināt skolēnus arī turpmākai dalībai, kas rezultātā var sniegt viņu pašu uzņemto foto realizēšanu lielformāta kanvas veidā! Joprojām priecājamies par uzņēmēju iesaisti un atbalstu projekta īstenošanā, lai sniegtu bērniem gandarījuma sajūtu par paveikto darbu!

Uzzināt vairāk par projekta norisi un veikt balsojumu var: www.manazemeskaista.lv

Lai atbalstītu projektu finansiāli, sazinies ar projekta komandu:
rakstot:
vai zvanot: +371 22335934