Mūsdienās uzņēmējiem arvien vairāk jāprot pielāgoties un rast atjautīgus risinājumus ilgtspējīgai darbībai. Ēdināšanas joma nav izņēmums, tādēļ komanda ForFood spējusi radīt efektīvu risinājumu jomas uzņēmēju darbības attīstībai – vienotas sistēmas izstrādi. Šīs sistēmas mērķis ir nodrošināt pusdienu pasūtīšanas un piegādes pakalpojumu rūpniecības uzņēmumiem, atvieglojot dažādus procesus kā ēdinātājiem, tā pasūtītājiem.

ForFood ir lielisks risinājums uzņēmumiem, kas ik dienu nodrošina pusdienu piegādi saviem darbiniekiem. Piedāvājumā ir divi veidi, kā izmantot pakalpojumu – uzstādot planšeti darba vietā ar attiecīgo programmu, kas pielāgota darba uzņēmumam, vai arī iespēju izveidot uzņēmuma profilu sistēmā, caur kuru katrs darbinieks, izmantojot savas personīgās viedierīces, var veikt pasūtījumu. Kopīgi ar ForFood komandu iepriekš tiek izvēlēts vēlamais ēdinātājs, kas turpmāk nodrošinās pusdienu piegādi noteiktajā laikā.

Šī sistēma ir lielisks rīks uzņēmumiem ar lielu skaitu darbinieku, kur veikt vienotu pasūtījumu būtu laikietilpīgi un apgrūtinoši kā darba devējam, tā ēdinātājam. Savukārt, laicīgi plānojot un iepriekš dibinot sadarbību – ēdinātājiem šis ir lielisks risinājums, lai turpinātu darbību arī pandēmijas laikā, ievērojot noteiktos ierobežojumus, bet nezaudējot klientus.

ForFood komanda palīdzēs ar sistēmas uzstādīšanu, kā arī apmācīs tās turpmākajā izmantošanā. Komanda nemitīgi attīstās un darbojas elastīgi, sekojot līdzi tirgus tendencēm, lai sniegtu vispiemērotākos piedāvājumus Tavam uzņēmumam! Kā zināms, uzturvielām bagāts, garšīgs ēdiens veicina produktivitāti un darba spējas, tādēļ sazinies ar ForFood par sadarbības iespējām!

Detalizētāku informāciju par ForFood piedāvājumu meklē: www.facebook.com/forfoodsistema