Kļūsti par jauniešu virzītājspēku! 

Projekts “Mana profesija” ļaus uzņēmumam veidot kontaktu ar jauniešiem – pastāstot par uzņēmuma darbību un iepazīstinot ar aktuālajām profesijām, varēsiet ieinteresēt uzņēmuma darbībā ne tikai skolēnus, bet arī pārējo sabiedrības daļu

Centrālās statistikas pārvaldes jaunākie dati liecina, ka 2022./2023. akadēmiskajā gadā par 2,6% ir sarucis studējošo skaits augstākajās izglītības iestādēs, un uzņemti ir tikai 26 400 studenti, kas ir mazākais uzņemto studentu skaits pēdējo desmit gadu laikā. Tādēļ mūsu mērķis ir mudināt jauniešus studēt viņiem interesējošās profesijas, lai savu karjeru viņi attīstītu Latvijā, vartūt tieši jūsu uzņēmumā!

Ko sniedz projekts un kā piedalīties? 

Projektā par uzņēmumiem tiek rīkota informatīvi izglītojoša kampaņa, kuras mērķis ir radīt skolēnos interesi. Kampaņā iekļautas ceļojošās izstādes, publicitāte sociālajos medijos, skolās, mūsu mājaslapā www.manaprofesija,lv un ne tikai – arī jums ir iespēja piedāvāt savu skatījumu, kā vēlaties parādīt savu uzņēmumu. 

Tā kā skolēnu darbi tiks ievietoti mūsu mājaslapā un par tiem tiks aicināta balsot plašāka sabiedrība, informācija par uzņēmumu atradīsies tur pat blakus, tādā veidā radot interesi arī lielākai sabiedrības daļai.

Projektā aicināts piedalīties ikviens uzņēmums! 

Apmeklējiet mājaslapu https://www.manaprofesija.lv/#info vai mūsu sociālos medijus Instagram (mana.profesija) un Facebook (“Mana Profesija”), lai uzzinātu vairāk. 

Lai kļūtu par daļu no projekta, sazinieties ar mums (zvanot pa tālruni: +371 20035020 vai rakstot e-pastu: ) un mēs kopīgiem spēkiem izdomāsim Jums labāko dalības veidu.

Tiekamies projektā!

~ Mana profesija komanda